Nezařazené

Abyste měli zdravé klouby


Co se týče stárnutí, většinou se ho bojí více ženy. Všichni ví že stárnutí s sebou nese nejen zhoršení vzhledu, ale i problémy s pohybem. Čekací listiny u ortopedů jsou plné lidí ve vyšším věku, kteří čekají na výměnu kolene nebo kyčelního kloubu. Nejde o opotřebování v důsledku vyššího věku, ale především o to, že tělu chybí kolagen, a to dlouhodobě. Kolagen je obsažený v pokožce, vlasech, nehtech a kloubech. Pokud ho má tělo malá, je jasné, že se to dříve nebo později někde projeví. A většinou se to stane ve vyšším věku. Chodit chce každý bez bolestí, a tak je potřeba pro to i něco udělat.

Protože je kolagen obsažený v kloubech, když ho mají klouby málo, hlavice o jamku začne třít, což způsobuje bolesti. A právě proto že jde o bolesti které se stávají nesnesitelnými, je potřeba kloub vyměnit. Jenže než se na člověka dostane řada, může to trvat opravdu dlouho. Proto je lepší se věnovat prevenci a kolagen tělu dodávat. V potravě ho většina lidí přijme natolik zanedbatelné množství, že to pro tělo nemá příliš velký význam.

zralá žena

Pokud řešíte že budete kolagen brát, nejspíš chcete pro sebe ten nejlepší kolagen orcacollagen.cz, jaký je možné koupit. Na trhu je jich opravu velké množství a doslova by se dalo říct, že se s ním roztrhal pytel. Nejedna známá tvář českého internetu má svou značku kolagenu, takže musíte věnovat pozornost hlavně složení. Nejlepší jsou takové kolageny, které mají vědecky položené svoje účinky. Orca collagen má mnoho studií, které potvrzují, že při dlouhodobém a pravidelném užívání opravdu funguje.

kolagen prášek

Při užívání kolagenu musíte dbát na zvýšený pitný režim, protože kolagen se váže na molekuly vody, a pokud byste nepili dostatečně, kolagen by neměl tak velký efekt. Díky kolagenu budete mít zdravější klouby, což je pro vás nejspíš směrodatné, a navíc vám pomůže bojovat proti vzniku hlubokých vrásek.

Podobné příspěvky