Zářivky mohou mít i velmi zajímavé tvary

Kruhové zářivky jsou netradičním typem osvětlení, které je však stále oblíbenější. Může za to nejenom netradiční tvar, ale také možnosti uplatnění, které je velmi bohaté. Stačí se podívat na aplikace v domácnosti, ale také třeba v kancelářích nebo v různých odvětvích průmyslu. Právě všude tam najde tohle osvětlení své uplatnění, a proto jej neváhejte objevit i vy.
světlo inovace

Pro někoho klasické, pro někoho nevšední

Lidé jsou zvyklí na typicky rovné zářivky, a když pak vidí ty kruhové, nestačí se divit tomu, co to je zač. přitom nejde o nic převratného, jen o jiný tvar, který přitom báječně koresponduje s uplatněním, které tohle osvětlení nabízí. Pokud vás napadá hned několik příležitostí, kdy byste kruhovou zářivku mohli využít, pak si neváhejte nějaký kus tohoto osvětlení koupit. Jedná se o investici, která pro vás bude opravdu příjemná, byť zainvestujete více než v případě klasického typu.
designovou lampu

Využijte tohle osvětlení naplno

A proč byste vůbec měli do tohoto typu svítidla zainvestovat? Jaké výhody oproti klasickému osvětlení vám může nabídnout? Inu, největší výhodou bude především možnost svítit všemi směry, bez tvorby jakéhokoliv stínu. To znamená, že nebudete muset řešit nějaké dosvěcování zbývajících prostor, které by při použití klasického rovného tvaru zůstaly tmavé. Další výhodou je určitě možnost dosažení vysoké efektivity. Nebudete totiž muset používat vícero kusů zdrojů světla, ale bude vám stačit pouze jeden, a to tento.

Jaké další důvody pro investici můžete mít?

Velmi příznivá pořizovací cena

Bohatý sortiment jednotlivých výkonů

Možnost instalace na takřka jakékoliv místo

Efektivní distribuce světla v místnosti

Jedná se o výhody, které dokáže využít snad každý, kdo přijde na kloub tomu, proč je tohle světlo vůbec na světě. Pokud se o to budete snažit i vy, pak si pořiďte klasickou variantu tohoto osvětlení a poznejte jej, jak to jenom půjde.