Firmy

Každé zaměstnání je potřeba

Zaměstnání je na světě opravdu mnoho. Nedá se spočítat, kolik je na světě přesně profesí, protože je jich opravdu mnoho a každé mají ještě stupně podle toho, jak vás povýší a podobně, nelze to tedy spočítat, ale je jich opravdu mnoho. Je jich tak moc, že si to ani nedokážeme představit. Už jen to, jak se podíváme kolem sebe, jakou práci lidé kolem nás mají. Nemůžeme ale brát naše přátele, ti budou mít práci podobnou jako my, ale spíše když si vezmeme ještě doby školy, jaké povolání mají spolužáci ze základní školy, tam se to bude lišit nejvíce. Na střední už mají zaměření všichni stejné, opravdu je tedy potřeba vzít spolužáky ze základní školy. Nebo si představte situaci, že jdete po ulici a zeptáte se každého, jakou práci dělá. Lidé vám odpoví různé odpovědi a bude jich opravdu mnoho. Málokdo vám odpoví to samé. Protože je na světě opravdu mnoho povolání a pozic.

meeting

Navíc kdyby se každá pozice počítala zvlášť jako povolání, bylo by jich opravdu mnoho. Když si navíc vezmeme OSVČ tak zjistíme, že v tomto případě se to opravdu liší a jsou zde tedy velké rozdíly. Povolání je mnoho, ale díky tomu každý můžeme jít nakupovat, můžeme si zajít k zubaři a podobně, protože za vším, co přes den a celkově svůj život děláme je plno povolání a zaměstnání, protože každou tu věc někdo musel vytvořit a rozhodně to nebyl jen jeden člověk. Někdo musel vytvořit materiál, pak to někdo vyrobil, upravil, prodal, naskladnil, převezl, naskladnil a prodal vám, je tam opravdu dlouhá cesta, než se samotný produkt dostal k vám, a to se ještě bavíme opravdu jen o produktech, a ne ještě o službách a podobně.

práce

Žádné zaměstnání ale z tohoto cyklu produktu není takové, že bychom si řekli, že je naprosto k ničemu a není potřeba. Není to tak, protože každé povolání a zaměstnání je potřeba a dělá svou práci, kterou někdo využívá. Proto nikdy nemůžeme tvrdit, že někdo dělá podřadnou práci nebo práci, která není ve světě potřeba. To je naprostá blbost. Ať už je člověk elektrikář v Praze 2 nebo zubař v Ostravě, je to stejná práce, co se týče důležitosti.

Podobné příspěvky