Nezařazené

Oživte svůj outfit vhodnými doplňky

Zdá se vám, že čím více oblečení ve skříni máte, tím těžší je pro vás sestavit si z nich outfit? Paradoxně to tak opravdu je. Proto mnoho žen praktikuje šatník jen o pár kvalitních kouscích, z kterých dokážou vyskládat různé outfity, které obměňují právě pomocí doplňků. Jeden vhodně zvolený doplněk dokáže z vašeho outfitu udělat nevídaný a originální model. Doplňků, které můžete zvolit je celá řada, takže si určitě každá z vás vybere ten pravý.

šátek

Originální šperky

Nebojte se být v případě šperků originální. Na výběr máte tolik možností, že nebudete vědět, jakou si zvolit. Dnes seženete šperky ve všech cenových kategoriích, takže je to dobrá možnost i pro ty, kteří nemohou za módu rozhazovat příliš mnoho peněz. Pokud nosíte vyčesané vlasy, nebo je máte krátké, zaměřte se na originální náušnice. Chcete-li něco neobvyklého, můžete si pořídit brož, kterou ozdobíte své sáčko, košili nebo svetřík. Skvěle vypadá i několik různých prstenů, které k sobě vhodně seskládáte. A samozřejmě náhrdelníky. Decentní řetízky, masivní náhrdelníky nebo korálková bižuterie…je to jen na vás.

naušnice

Punčocháče

Pokud jste milovnicí šatů a sukní, určitě si pořiďte několik punčoch, které pokaždé z vašeho outfitu udělají něco nového. Na výběr máte obyčejné tělové či černé punčochy, ale také punčochy barevné, vzorované nebo s různými obrázky. Punčochy si vybírejte kvalitní, aby se vám nestalo, že po pár hodinách nošení v nich najdete díru. Také mějte u sebe vždy pro jistotu náhradní.

Šátek

Šátek je skvělý doplněk, jelikož ho můžete využít na mnoho způsobů. Omotejte si ho ledabyle kolem krku nebo uvažte na uzlík s volně visícími cípy. Pokud ho nechcete nosit kolem krku, můžete s ním ozdobit svá ramena nebo si ho uvázat kolem hlavy, jako pravá Italka. V případě kratších šátků je můžete využít i jako ozdobu do vlasů, kdy si s nimi ovážete vyčesaný culík a podobně. Fantazii se zde meze nekladou a na internetu https://www.ok-sperky.cz/ok-sperky/eshop/1-1-Damske-Ocelove-sperky/12-2-Retizky najdete desítky návodů, jak různě zavázat šátek.

Podobné příspěvky