Nezařazené

Předčasná ejakulace


Erekce je vlastně tou poslední sladkou tečkou na konec sexu. Co ale předchází erekci a jaké to všechno může být? Předchází jí sex. Záleží na tom, jestli jako pár preferujete spíše něžnější anebo tvrdší sex. Každopádně, erekce je v sexu hodně důležitá a když přijde u muže moc brzo, žena zůstává neuspokojená. Jenže znáte to, většina mužů se za tento problém budou stydět a spíše se ho budou snažit logicky zametat pod koberec. Přecházení problémů anebo dokonce utíkání od nich není ale žádné řešení, právě naopak. Ještě tím více přilejete olej do ohně a pokud o tom s přítelkyní nebudete mluvit a komunikovat, docela dost možná se vám po čase vztah rozpadne…

s

Záleží to dost na těch dvou. Jestli chtějí oba hledat řešení, anebo se na to spíše vykašlou. V tomhle ohledu by muž měl mít partnerku, která je trpělivá a chce s partnerem hledat společné řešení. Předčasná ejakulace může být klidně vrozená geneticky anebo to může být třeba důsledek špatného životního stylu, stresu (ať už je to kdekoliv – v práci, ve vztahu a tak dále). Každopádně je to ale potřeba řešit, protože neřešený problém se vždycky vrátí zpět a dožene vás dvakrát tolik.

s

Co je tedy řešení?

V mnoha případech se dá předčasná ejakulace vyřešit úplně snadno a to tím, že si koupíte prasky na erekci a budete je pravidelně brát. Tím se problém vyřeší a vlastně budete spokojení a usměvaví… Každopádně bych vám ještě doporučila jednu stránku, na které můj přítel prášky na erekci objednával. Odkaz najdete hned nahoře pod článkem. Nemají tam ale jenom jeden druh prášků, mají tam docela dost druhů. Mezi ty nejznámější patří například kamagra, viagra a další… Tak se nezapomeňte na jejich stránky mrknout, pokud těmito problémy trpíte a s předčasnou erekcí vám to určitě pomůže. Stačí si opravdu jenom objednat. A uvidíte, budete mít po problémech.

Podobné příspěvky