Nezařazené

Zažívací potíže jsou nepříjemné


Jídlo. Pro někoho je to smysl života, protože jsou lidé, kteří jsou schopní splácat kdeco. To samozřejmě není dobře, protože i když jste zvyklí že sníte cokoliv hned po sobě a nic vám není, za pár let to může být jinak. O zažívání bychom se naopak měli starat, protože zdravá trávicí soustava je k nezaplacení. Bolesti břicha jsou to poslední, co člověk k životu chce. A pokud někdo trpí třeba na bolesti žaludku nebo žlučníku, většinou si za to může sám. Nejlepší je prevence, která se dá i snadno dodržovat.

hrnek čaj

Potraviny se dělí na zdravé a nezdravé. Je jasné že jen naprosté minimum lidí bude jíst zdravě celý život. Každý někdy ujede a dá si něco, co do zdravé stravy zrovna dvakrát nezapadá. Proto je lepší si udržovat zdravý střed a jíst všechno s mírou. Ideální je se vyhýbat slazeným syceným nápojům, a zejména těm kolovým. Obsahují velké množství kyselin, které naleptávají žaludeční stěnu. Lidé kteří pijí tyto nápoje celý život, trpí nejen obezitou, ale i zubními kazy, a hlavně žaludečními potížemi.

bolest břicha

Pokud někdo jí celoživotně jen smažená a tučná jídla, nejspíš bolesti žaludku velice dobře zná. Proti bolestem zažívacího traktu se samozřejmě dá pořídit spousta volně dostupných léků, ale vždycky je lepší je nepotřebovat a nebo dávat přednost přírodě. Bylinky nám dokážou pomoct s mnoha problémy, a bolesti vnitřních orgánů patří mezi ně.

Chytil vás žaludek a doma nic nemáte? Víte že ve vašem okolí nebude nikdo, kdo by vám potřebný lék mohl poskytnout? Daleko lepší je mít doma čaj na žaludek, který dokáže ulevit už za pár minut. Během chvilky dojde ke zklidnění žaludku, a minimálně pár hodin poté, co vám čaj zabere, je namístě dieta. Rozhodně se alespoň v této chvíli snažte jíst spíše suché piškoty a vyhněte se i rýži nebo těstovinám, které se doporučují při problémech se střevní chřipkou.

Podobné příspěvky