Web

Internetový obchod


Někdy samozřejmě dojdete také k takové situaci, kdy budete potřebovat mít vlastní webové stránky anebo je budete potřebovat s někým pomoct udělat. Vyznáte se v tom? Že byste si dokázali udělat sami sobě webové stránky? Pro někoho je to úplná hračka a zase pro někoho je to téměř jednoduché, ale pro někoho je to zase náročné. Například pro mě je to jako španělská vesnice. Absolutně se v tom nevyznám, ani nevím, jestli bych si to mohla třeba udělat takhle z domu v sama, třeba například teď a tady. Tady v obýváku při dívání se na televizi. Nebo k tomu Jak si prý o něm můžou myslet to, že by neuměl udělat webové stránky?

Také bych chtěla udělat webové stránky.

Prý on se tím zabývá dlouho. Věděla jsem, že on pracuje s počítačem, jenom jsem myslela, že třeba jenom něco nakupuje anebo něco kontroluje a chrání a že nedělá vůbec webové stránky. Partner řekl, že se právě také stará o webové stránky a že už jich několik udělal. Sice to nejsou úplně nejluxusnější a nejdokonalejší webové stránky na světě ale říkal, že takové ty základy umí a že s tím pracuje a že jeho zákazníci jsou spokojení. Já to vím už dlouho, uvažuji nad tím, že bych svůj bazar oblečení také dala na internet, že bych také měla vlastní webové stránky, kde bych prodávala bazarové nošené oblečení.

Někdo se v počítači vůbec nevyzná.

Zatím mám takový malý obchůdek, tady u nás ve vedlejší vesnici, ale říkám si, že by to bylo nejlepší, kdybych také prodávala online, to vlastně uvidí potom téměř celá republika anebo vlastně i celý svět. Záleží na tom, kdo se podívá na mé nové webové stránky a podobně. také musím mít nějaké speciální vybavení? Vůbec se v tomhle nevyznám, proto jsem řekla svému partnerovi, co by dělal, kdyby mu v práci řekli, že má vyrobit vlastní webové stránky, protože můj partner pracuje jako počítačový technik pro jednu firmu. Partner se na tmě koukal a potom se začal smát.