Nezařazené

Svatební kouzlo


Rodina je takový základ pro většinu lidí. Vidí v ni smysl života. Najít dobrého partnera, mít domov a děti. Ne vždy se to povede, ale i to patří k životu. Ale ve všech případech těch s dobrým koncem a žili šťastně až do smrti až poté u rozvodového stání je základem svatba. Samozřejmě pokud se dva lidi dopracují k svatbě projdou zklamáním ale i euforií z nějakého vztahu. Pak se stane že jsou chvíli sami a přemýšlejí, zda se vrhat do nějakého nového vztahu a pak to přijde. Většinou se táto situace popisuje že je to blesk z jasného nebe zasáhne to dva lidi a už nepustí. Pak se to začne vyvíjet až do stádia kdy se právě tito dva lidi rozhodnou žít spolu a založit si rodinu.

čarovná hůlka

A je to tady! Rodině se oznámí úmysl mít svatbu. Bez ohledu na společenské postavení a názory rodiny se začne chystat svatba. Tedy všechno potřebné k tomu. Termíny na úřadě nebo v kostele podle přesvědčení většiny rodiny. To si myslím že mladí přijmou s respektem jenom ať už jsou svoji. A pak následuje pronájem sálu, z čím jsou většinou dost potíže. Po sehnání toho základního přichází k rozeslání pozvánek. Teď následuje hlavní program organizace svatby a tím je zabezpečení jídla, pití, koláčku, ovoce jednoduše aby bylo všeho dost. Ale jaká by to byla svatba bez zábavy? A tak se objedná živá hudba nebo diskžokej.

karty

My máme pro vás ještě jedno eso, které teď vytáhneme z rukávu. Už tušíte, o co jde. Jestli byste, chtěli může ku vám přijít kouzelník na svatbu. Ptáte se jak? Stačí kliknout na odkaz v tomhle článku a přečíst si nějaké základní informace. Pokud máte nějaký dotaz není problém na dané stránce ho napsat a odeslat. Kouzelníkem určitě nic nepokazíte právě naopak. A jestli vystoupení domluvíte tak že o tom nebude nikdo vědět překvapení a zábava je zaručená. Tak určitě neváhejte a klikněte. Za klik nedáte nic. Tak čáry máry fuk ať se svatba vydaří.

Podobné příspěvky