Nezařazené

Jaké svatební šaty budou slušet každé nevěstě?

Výběr šatů záleží hlavně na vašem vkusu. Nemá cenu, abyste si na svou vlastní svatbu brali šaty, o kterých vám i sto lidí řekne, že vám moc sluší, když se vy sama v nich nebudete cítit. Je to přeci váš den. Proto byste měla ten den nosit to, co se líbí vám. Hledání těch pravých svatebních šatů může být někdy obtížné, ale nebojte se. Nakonec každá nevěsta najde ty pravé.

U šatů máte více možností, jak si je pořídit. Můžete si nechat ušít své vlastní šaty u švadleny, zakoupit si je v svatebním salónu nebo si je vypůjčit. Pro jakou možnost se rozhodnete, je jen na vás, záleží to samozřejmě na více faktorů. Například váš rozpočet. Zakoupení šatů v salónu totiž vyjde i o desítky tisíc více než zapůjčení takových šatů.

svatební šaty

S čím u svatebních šatů nikdy nešlápnete vedle?

Krajka

Krajka byla vždy trendy a je tomu tak i teď. S krajkovou aplikací na šatech, nebo celokrajkovými šaty nikdy neuděláte chybu. Krajka je velmi elegantní, ženská a svůdná. Můžete ji sehnat v nejrůznějších vzorech podle své libosti. Šaty mohou být celé zhotovené z krajky nebo mohou mít jen určitou krajkovou aplikaci, například rukávy, vlečku nebo zadní část šatů. Pokud hledáte takové šaty, podívejte se třeba na krajkové svatební šaty Svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz.

Áčková sukně

Je jen málo postav, kterým nesvědčí rozšířená sukně do písmene A. Tento střih je velmi moderní a velmi bude slušet i nevěstám, které mají třeba o něco větší bříško, boky či stehna. Taková sukně vaše drobné nedostatky krásně schová a opticky zeštíhlí vaši postavu. Sukně může být jen lehce rozšířená, nebo můžete využít spodničky a dodat spodní části svých šatů objem. Taktéž si můžete vybrat hladkou sukni, nebo naopak bohatě zdobenou výšivkami či různými dekoračními kamínky.

šaty

Barevné šaty

Spousta nevěst má zažitou svatbu a svatební šaty s bílou barvou. Je to přeci tradice. Ale proč tradici trochu neporušit? V posledních letech se barevné svatební šaty dostávají do čím dál větší obliby. Pokud nemáte rádi bílou barvu nebo si myslíte, že vám nesluší, poohlédněte se po šatech, které jsou tóny do pastelových barev. Světle modrá, světle růžová, krémová…především blond studeným typům tyto šaty budou velmi svědčit. A pokud máte ráda opravdu netradiční věci, můžete si vybrat šaty například červené nebo černé.

Podobné příspěvky