Nákupy

Najděte ten nejlepší kočárek

Hledáte kočárek od známého výrobce?
Trh je plný kočárků od mnoha výrobců. Některé známe všichni, o jiných řada lidí ani neslyšela. Neznámá značka není vždycky sázka na jistotu. Tu ale máte, pokud zvolíte kočárek od firmy Riko. S kočárkem Riko jakékoliv řady nikdy nešlápnete vedle.
A to hlavně proto, že

  • Jsou vyráběny v EU
  • Mají bezpečnostní certifikáty
  • Splňují všechny požadované normy

Toto jsou tři základní atributy, kterými by se měli zákazníci řídit. Výběr takového kočárku znamená větší bezpečí pro vaše dítě.

žena s kočárkem

Jedním z mnoha typů kočárků Riko je typ Riko basic Zelenazirafa.cz. Vyznačuje se moderním a poutavým designem, velkou korbičku a nastavením odpružení. Tento kočárek se nezalekne ani lehčího terénu. Pokud hledáte kočárek, kde vaše miminko vydrží dlouho v hluboké korbě i se zimním fusakem, mohla by být Riko basic správná volba. Kočárky Riko jsou navrženy a vyrobeny tak, aby poskytly co nejvyšší komfort dítěti i rodičům – madlo se dá výškově nastavit a kočárek se snadno ovládá.

maminka s kočárkem

Součástí kočárku je sportovní nástavba. U té nejvíce oceníte možnost vézt ji po směru i proti směru jízdy, což mnoho kočárků neumí. Ke kočárku je sportovní nástavba v ceně. Dostanete k němu i autosedačku s adaptéry, kterými ji pohodlně upevníte o podvozku. U většiny jiných kočárků je třeba je dokoupit, takže vám ubyde jedna starost. Shánění adaptérů na podvozek je většinou složitější, protože každý kočárek má jiné.
Basic má ještě jedno velké plus – hluboká korba se dá využít díky svému tvaru jako kolébka, což oceníte hlavně na cestách.

Prohlédněte si jej online
Kočárky, které si u nás můžete koupit, můžete vidět nejen na pobočce, ale i online. Někteří rodiče si zvládnou kočárek vybrat právě na internetu. Uvidíte jak reálně vypadá a podíváte se, jak se skládá, rozkládá a jak se mění sportovní verze či jak se na něj přidělává autosedačka.

Podobné příspěvky