Nákupy

Reklamní dárky: Jsou potřeba?

Každý, kdo vlastní firmu by chtěl, aby o jeho firmě vědělo co nejvíce lidí a nejlépe v tom nejlepším duchu, v jakém o firmě vědět můžou. Ano, i špatná reklama je reklama, pomluvy by vaší firmě sice dělaly reklamu, ale nikdo nechce, aby byla jeho firma, do které dává svůj čas a sebe, prezentována ve špatném světle. To by si přeci nikdo produkty nekupoval a nikdo by vašich služeb nevyužíval. I když… Někteří, pokud slyší negativní recenze a různé skandály spjaté s určitou firmou, mají jakýsi přirozený zájem a jsou zvědaví, proto si chtějí na vlastní kůži vyzkoušet, jestli ty kecy pravda jsou, nebo ne.

firma

Pokud si vezmeme třeba některé slavné osobnosti a drby, které o nich píšou různé bulváry, je to taky jakýsi způsob reklamy. Sice špatná reklama, ale lidé to čtou a o dané osobnosti se dozvědí i kolikrát mnohem více, než by se dočetli v normálním článku, který celebritu nezesměšňuje. Jsou hold celebrity, které to moc dobře ví a nechají přímo bulváry o nich psát články. Všichni asi víme, o kom je řeč. Tyto rádoby celebrity dokonce od bulvárů chtějí zaplaceno za to, že je ve svých článcích mohou pomlouvat a vytahovat nepravdivé skandály. Bulváry za to rády zaplatí. A víte proč? Lidé totiž velké skandály budou rádi číst a bulvárům tak vzroste odběr jejich výtisků a sledovanost.

práce

Co se týče celebrit, ptáte se jistě, proč to dělají. Pošpinit své jméno. No přeci za peníze! Proč by někdo něco takového jinak dělal? Lidé jsou schopni za peníze udělat cokoliv. A dokonce jsou schopni udělat cokoliv za i tu nejmenší věc, kterou dostanou jen tak nebo zadarmo. A proto je dobrý marketingový tah rozdávat lidem reklamní věci. Různé předměty, které nesou logo vaší firmy a prezentují se jako předměty přímo z vaší firmy. Existují různé předměty s potiskem, jako například trička, čepice, deštníky, propisky, různé počítačové příslušenství, nebo také reklamní flash disk a podobně.

Podobné příspěvky