Nezařazené

Pěkný trávník

Víte, kolik stojí sečení trávy? Cena a sečení trávy taková, že odvíjí se od mnoha možností. Pokud třeba máte opravdu ohromnou zahradu, tak se připravte, že bude tato cena za sečení trávy opravdu vysoká. A pokud máte nějakou malinkou zahrádku, která je třeba například tři krát tři metry, tak to znamená, že cena sečení trávy bude opravdu nízká. A taky ovšem ale záleží na tom, čím si zahradník přijede sekat trávu. Někdo třeba taky může mít obyčejnou kosu, která zase se využívala v dřívějších dobách. Kosa je taková více ekologická. Ovšem ale taky s kosou je to více náročné na fyziku a já jsem si řekla, že když se seče tráva kosou, tak pak tu trávu mohou jíst zvířata. Protože znám jednoho takového zahradníka, který právě za peníze seče trávu kosou. Viděla jsem u toho zahradníka, jak seče kosou, a ještě si tu trávu vezme sebou domů, kterou hodně slepicím.

Mám ráda upravený trávník.

Oproti tomu třeba například motorová sekačka je jiná. Tam sečení trávy a cena motorovou sekačkou se odvíjí od toho, kolik využije zahradník benzínu. A já si myslím, že tohle není opravdu v dnešní době nejlevnější záležitost. A tak já jsem si řekla, že bude vždycky opravdu asi nejlepší si najmout na sečení trávy někoho, kdo nepotřebuje moc peněz.

Sečení trávy je důležité.

Takže já bych si spíše pozvala nějakého brigádníka, který si u toho zaposiluje, zacvičí ale taky si vydělá nějaké peníze. Nejsem držgrešle a já ráda klidně někomu dám peníze. Jsem nemocná s nohou, takže potřebuji samozřejmě zahradníka. Takže mám zjištěné ceny sečení trávy. Já jsem si vybrala tu ekologičtější variantu. Přišel ke mně jeden známý a posekal mi trávu kosou. Zaplatila jsem mu, a ještě si trávu vzal sebou pro svá zvířata na farmu. Myslím si, že oba jsme byli velmi spokojeni. A taky jsme si takto vypomohli. Jednou mi známý řekl, že mi příště doveze své tři obce, které mi trávu ekologicky sežerou a taky pěkně pohnojí. no taky uper nápad.

Podobné příspěvky