Nákupy

Nová seznamka

Máte nějakou seznamku? Myslím tím hlavně ty, kteří nemají vůbec žádného partnera, ale přejí si ho a neví, kde hledat. A já se musím přiznat, že já jsem měla seznamky hned čtyři, protože jsem byla se synem sama už asi pátý rok, a už mě to nebavilo. Tak jsem si řekla, že si udělám nějakou seznamovací aplikaci. Vůbec jsem na to neměla naživo nervy, tak jsem si řekla, že online seznamka bude určitě to nejlepší pro mě. A taky jsem si dala různé parametry. Taky jsem tam hlavně napsala tři nejčastější důvody, proč si takového a takového může přeji. Je jasné, že si dám nějaké podmínky když hledám lásku na celý život.

Vždy záleží na našem rozhodnutí.

Chtěla jsem hlavně, aby muž byl chytrý, aby byl vysoký. Já jsem sama vysoká, tak nechci, aby můj nový přítel byl menší než já. Tři nejčastější důvody, které jsem taky chtěla, byly, aby nebyl agresívní a nudný, co sedí jenom doma u televize. A aby nebyl silný https://krmivo-a-vitaminy-pro-kone.heureka.cz/alavis-triple-blend-extra-silny-700-g/ alkoholik a silný kuřák. Já si myslím, že to jsou tři nejčastější důvody, které jsou pro mě důležité a skvělé. A myslím si, že by takovéto důvody měla asi každá žena, protože si myslím, že podle mého názoru by žádná žena doma nechtěla mít silného alkoholika nebo vy ano? Myslím si, že je prima, když je muž slušný a nepije ve velkém alkohol. Já jsem totiž na to hodně alergická, protože v rodině jsme měli dva velké alkoholiky, takže na to mám opravdu špatné zkušenosti a vzpomínky.

Důvodů k radosti je mnoho.

Celé dětství jsem taky vnímala, jak se moje máma s otcem hádali, že otec stále pije pivo. A taky tvrdý alkohol. Tak jsem si řekla, že si taky napíšu tři nejčastější důvody, proč nechci, aby můj nový přítel pil alkohol. A napsala jsem tam, že mám špatné zkušenosti z dětství a že k pivu mám odpor. Samozřejmě, pokud si přítel někdy dá pivo, tak to chápu. Jistě každý muž si dá dát pivo, ale jak říkám, všeho s mírou. A jaké vaše 3 nejčastější důvody Goodly.cz by byly ty vaše?

Podobné příspěvky