Finance

S půjčkou se to vyřeší

Nenajdeme nikoho z nás, kdo by nepotřeboval ke své běžné existenci peníze. A jen velmi těžko bychom hledali někoho, kdo nepoznal nikdy v životě ani ten sebemenší nedostatek právě peněz, kdo by byl vždycky dost dobře finančně zajištěný a nemusel si tedy v tomto ohledu dělat žádné starosti. Protože bez peněz by nikdo neměl všechno to, co potřebuje k životu nebo co by aspoň chtěl mít, a takové peníze se nejednou jenom obtížně shánějí, protože většina z nás nepobírá rozhodně nijak lukrativní plat.

A tak se prostě my lidé neustále pachtíme za penězi, jichž ale máme nejednou pomálu. A zas a znovu usilujeme o to, abychom svoji finanční situaci nějak zvládli a neskončili v nezvladatelných problémech nebo dokonce na mizině.

dvacítky liber

Jenže ani ta sebeusilovnější snaha není vždy korunována úspěchy. Peníze tak prostě někdy máme, ale někdy také ne. A když nám pak dojdou, nezbývá zkrátka jiná možnost, než usilovat aspoň o získání nějaké akceptovatelné půjčky. Díky níž bychom si zajistili v dané chvíli solventnost, s tím, že se takový dluh splatí následně, z příštích příjmů.

Ale když sháníme půjčku, narazíme nejednou na problém s tím, že nám ji nemusí chtít poskytnout. V bance nás prověří, řeknou, že máme třeba příliš nízké příjmy vzbuzující obavy, zda z nich dokážeme hradit splátky, nebo že jsme podezřelí kvůli negativním záznamům v registrech dlužníků, případně že nejsme dostatečně žádoucí z nějakého jiného důvodu. A pak nám třeba nepůjčí ani korunu.

platební karta

Jenže s tím se samozřejmě nemůžeme smířit. To by nám nebylo ve finanční tísni ani trochu prospěšné, takové odmítnutí by nic nevyřešilo. A když nám tedy nepůjčí banka, může se využít i nebankovní hypotéka fahd.cz, kterou může získat i daleko širší okruh lidí. Pokud tito tedy mají vhodnou nemovitost, kterou by se dalo za takovou hypotéku ručit.

Protože s takovou zárukou tu určitě vyhoví nám všem. A jsme na tom zase dobře.

Podobné příspěvky