Nákupy

Vaše svatba se blíží?

Plánujete svatbu a chcete si všechno zařídit sami? Většina nevěst si svatbu plánuje sama, protože si chtějí všechno vybrat samy podle svého vkusu. Všechny přípravy se odvíjí od jediné věci – data a místa svatby. V posledních letech je velmi populární mít svatbu někde na statku nebo na podobném místě, ze kterého dýchá romantika. Nejedna nevěsta se rozhodne stylu svatby podřídit i šaty a výzdobu. A mezi výzdobu patří i svatební oznámení. V jeho dekoru se totiž vyrábí i další papírové doplňky, které vám samozřejmě také rádi připravíme.

oznámení na svatbu

Oznámení máme desítky
Tvorba a návrhy oznámení nás jednoduše baví. Připravujeme pravidelně nové designy, ze kterých si nastávající nevěsta může vybrat to, co je jejímu vkusu a srdci nejbližší. Máme vtipná oznámení, klasická, luxusní a dokonce i moderní provedení.

– Chcete svatbu pojmout trošku netradičně? Určitě je to možné. Pro tyto účely máme právě vtipná oznámení s vtipy či obrázky, které určitě vykouzlí úsměv na tváři nejednomu svatebnímu hostu.

– Milujete tradice? Určitě vám připravíme dokonalé a tradiční oznámení v barvách vaší svatby.

– Připravujete velmi originální svatbu, kterou chcete promítnou i do oznámení? Není problém.

– Chcete netradičně oznámit, že se budete brát? I pro tyto případy máme co nabídnout.

svatební oznámení

Najdete u nás oznámení ve všech možných barvách, tvarech, provedeních, můžete vybírat z několika barev písma, nebo můžete zvolit například papír, kde bude vytlačený ornament. Prohlédnout si naše oznámení můžete online. V poslední době frčí plastová oznámení, která bez problému zvládneme taky. Pokud chcete všechno v jednom stylu, můžeme vám ve stejném dekoru připravit i jmenovky, menu a spoustu dalších papírových výrobků. Vaše oznámení bude rychle vypracováno, abyste jej mohli co nejdříve rozeslat. Vaše svatba bude díky naše výrobkům velmi hezká – protože na detailech záleží.

Podobné příspěvky