Firmy

Lyžovací areál

Nastává už zimní takové studené období, tak je logické, že restaurační zahrádky a další podobná místa, kde se venku sdružují lidi, se budou zavírat. A já tohle vždycky skoro obrečím. Protože mám ráda posezení venku. Nemám ráda, když musím sedět v nějaké restauraci, kde je vydýcháno a sotva se tam dýchá. Mám ráda svěží atmosféru, která je jedině třeba někdy v červencovém podvečeru na zahrádce restaurace anebo nějakého baru. A vás taky jistě baví, že ano? Myslím si, že právě takový letní provoz je také pro majitele restaurací a barů nebo různých hospod nejvýnosnější.

Zima má své kouzlo.

A to nemluvím třeba o letním provozu https://www.koop.cz/pojisteni/pojisteni-prumysl/preruseni-provozu na lyžovacím areálu na Bukovce, kde je opravdu nádherně. Taky jsem tam poznala mnoho lidí, protože ve skiareálu je moc krásně. Protože když to tak vezmu, tak třeba u nás za letního provozu se u rybníka dělá tolik oslava tolik akcí, že si myslím, že normální podnikatel by tolik peněz neviděl za celý rok. Protože tady máme jedno velké restaurační zařízení U Rybníka. Takže si jistě dokážete představit, že v létě tam chodí hodně lidí se koupat.

Bratr rád lyžuje.

Tam se vůbec nevybírá vstupné, takže to koupaliště je opravdu plné. A když je ten letní provoz, tak si ten majitel restauračního zařízení přijde opravdu na veliké peníze. Jednou jsem tam byla na brigádě, zastupovala jsem na týden jednu paní. A musím říct, že to tam bylo v letním zařízení opravdu složité a taky náročné. Opravdu jsem se tam nezastavila. Po celém týdnu jsem z toho byla tak unavená, že jsem si pak musela vzít dva dny oddych, abych se zrelaxovala. Tak jsme si řekla, že například na skiareálu na Bukovce to taky musí být pořádný zápřah a provozovatelé musí být snad nesmrtelní, že to všichni zvládají. Takže když už někde vím, že mají někde letní provoz, tak taky očekávám to, že tam bude opravdu hodně lidí a velký nával. Ale na druhou stranu je to zase prima, protože se tam nikdy jako zákazník nudit nebudete, protože tam vždycky potkáte někoho, koho znáte. tedy alespoň já tam nikdy nejsme sama. A nezáleží, jestli jste u rybníka nebo v lyžovacím areálu. Protože letní provoz Skibukovka bude všude perfektní.

Podobné příspěvky